DEPO TAŞIMACILIĞI

globe icon

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 200 bin TL'ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


depo taşımacılığı

Depo taşımacılığı alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Doğu Batı Nakliyat, depolarınızı dilediğiniz yere maksimum ve yüksek güvenlik sistemleri ile teslim etmektedir. Gebze Depo taşımacılığı özellikle yüklerin çeşitliliği bakımından geniş donanım sistemleri gerektirmektedir. Bu sebeple de alanında uzman olmayan taşıma firmaları ile çalışmak, olası hatalar sebebiyle zaman ve para kaybına uğramanıza yol açabilir. Depo taşıma işlemleri için firmamız, ilk olarak ön inceleme ve planlama yapmaktadır. Ardından depo malzemelerinizin cinsi, ağırlığı ve yapısına göre ambalajlama yapar. Yapılan ambalajlar oldukça önemlidir. Ekipman ve malzemelerin hasar görmemesi, taşıma işlemlerinden sonra en kısa sürede işlerin başlaması için doğru ambalajlama sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. Daha sonra depo yüklerinin depo ekipmanlarına uygun olarak gönderdiğimiz araçlara yüklenmesi tamamlanır. Bu sırada yük sahibi ve şoförünün sürekli iletişim halinde olması ve yük sahibinin içinin rahat şekilde işlemlerinin bitmesi tamamlanır. Gebze nakliyeci olarak taşıdığımız tüm yükleri zamanında, sağlam ve doğru şekilde teslim ederek işlerimizi müşteri memnuniyeti yüksek bir şekilde tamamlamaktayız.


Neden biz?

Doğu Batı Nakliyat olarak yönetim kadrosundan, personel ekibine kadar tüm çalışanlarımız alanında eğitimli ve deneyimli ustalardır. Hizmet anlayışımız ile 2008’den beri en çok tercih edilen nakliye firmalarından biri olarak Depo taşımacılığı alanında da maksimum kalitede hizmet sunmaktayız. Olabilecek sorunlara karşı, henüz sorunlar gerçekleşmeden çözüm planları hazırlayarak, sorun yaşanma riskini minimuma indirerek hizmet sunuyoruz. Profesyonel depo taşıma hizmetleri dışında Gebze nakliyatçı olarak yüklerinizin istediğiniz yere en kısa sürede maksimum hizmet kalitesinde taşınmasında destek veriyoruz. Depo taşımacılığı özel bir nakliye alanı olduğu için, bu alanda hizmet veren nakliye sayısı oldukça azdır. Kurumsal anlayışla verdiğimiz depo taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.