FABRİKA TAŞIMACILIĞI

globe icon

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 200 bin TL'ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


fabrika taşımacılığı

Fabrika taşımacılık yalnızca alanında profesyonel ve alanında deneyimli taşıma firmaları tarafından verilmesi gereken bir hizmettir. Gebze nakliyat kapsamında bir fabrika veya atölye taşınırken, makinelerin muntazam şekilde ambalajlar ile paketlenmesi, ürün ve üretim malzemelerinin hasar alma riskinin sıfıra indirilmesi sağlanmaktadır. Fabrika taşımacılığı hizmetini en kaliteli şekilde verdiğimiz firmamız; ürün ve üretim malzemelerinin yapısına göre farklı ambalaj çözümleri kullanmaktadır. Bu sayede meydana gelebilecek iş gücü kaybı riski sıfıra iner. Taşıma ve paketleme aşamalarının profesyonel ve titiz şekilde tamamlanması sayesinde, malzemelerin üretim alanına ulaştığında açılıp kısa sürede kullanılması ve iş başı yapılması da sağlanır. Bu sayede hem maddi olarak hem de iş gücü anlamda kayıplardan tasarruf edebilirsiniz. Taşınacak malzemelerin ağırlık ve hacimlerine uygun olarak hizmetinize sunduğumuz araçlar ile Doğu Batı Nakliyat hizmet kalitesi anlayabilirsiniz.


Fabrika Taşımacılığında Doğru Adres

Doğu Batı Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz birçok alandan biri olan fabrika taşımacılığı hem konforlu hem de güvenli bir transfer deneyimi yaşanmasını sağlar. Gebze nakliye olarak; müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olmasına önem veriyoruz. Kaliteli, hızlı ve güler yüzlü fabrika taşımacılığı için yapacağınız tercihlerde bu yüzden titiz olmanız önem teşkil eder. Firmamız; taşınacak malzemelerin ön incelemesini ve taşıma-paketleme planlarını yaptıktan sonra her malzeme ve ekipmanı uygun şekilde ambalajlamaktadır. Eşya ve ekipmanların hassasiyetlerine göre en ideal ambalaj malzemeleri ile taşıma sırasına göre yüklenir. Uzun yollar için özel olarak tasarlanmış kaliteye sahip araçlarımız ile hiçbir eşya, makine ve ekipmanınız zarar görmeden, belirlediğiniz hedefe taşınacaktır. Fabrika taşımacılığı sırasında yaşanabilecek aksaklık ya da amatörlükler, maddi anlamda kayıplar yaşamanıza yol açabilir. Fabrika taşımacılığı konusunda deneyimli ve güvenilir bir firma seçmeniz, müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi için en önemli unsurlardır.