FUAR TAŞIMACILIĞI

globe icon

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 200 bin TL'ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


fuar taşımacılığı hizmeti

Fuarlar için taşımacılık yapan firmalar ürün ve markanızı diğer ülkelere ve daha büyük bir hedef kitlesine tanıtmanız için büyük rol oynar. Fuar taşımacılığı fuarların iş dünyasındaki öneminin artmasıyla daha da önem kazanmıştır. Özellikle markasını uluslararası iş alanında ve pazarlarında tanıtmak isteyen firmalar; potansiyel müşterilerine de fuarlardan ulaşmaktadır. Bundan dolayı fuarda sergilemek istediğiniz ürünleriniz, makineleriniz ya da standlarınızın sıfır hasar ve maksimum profesyonellikte taşınması oldukça önemlidir. Gebze nakliyeci olarak fuarlarda sergileyeceğiniz ve potansiyel müşterileriniz ile tanışmanızı sağlayan etkinliklerde ürünlerinizi sıfır hasar, maksimum hassasiyet ve yüksek profesyonellik anlayışı ile hızlı ve verimli şekilde taşımaktayız.


Fuar Taşımacılığı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fuar taşımacılığı hata kabul etmeyen bir nakliye hizmetidir. Ürünlerin teslimatından, depolanmasına kadar tüm adım ve detaylar için güvenebileceğiniz Doğu Batı Nakliyat ile ürünlerinizi zamanında hazır olacak şekilde teslim edilmektedir. Senede bir kere olan fuarlarda hatasız, stressiz ve taşıma anlamında endişe etmeden yalnızca işinize odaklanabileceğiniz bir firma seçmeniz de bu sebeple önemlidir. Teşhir ürünlerinin dikkatli ve titiz şekilde taşınması; maddi anlamda kayıp yaşamanızı engellemekle beraber zaman kaybınızın da önüne geçer. Özellikle ebatları büyük ve taşınması zor olan ürünleriniz için bizleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli bir fuar taşıma hizmeti almak için Gebze Nakliyat olarak bizleri seçebilirsiniz. Fuar taşımacılığı alanında uzman ve eğitimli kadromuz ile fuar teşhir ürünlerinizin özenle sökülmesi ve takılması işlemlerini de maksimum hız ve güvende tamamlıyoruz. Eşyalarınızın sıfır hata ile istediğiniz adrese zamanında taşınması için ilk olarak planlama ve ön inceleme aşamalarını tamamlıyoruz. Ardından ürünlerin cinsine ve ağırlığına göre en uygun ambalaj çözümleri ile güvenle muhafaza ediyor ve zamanında fuar alanına teslim ederek, gerekli durumlarda kurulum ve montaj işlemlerini de tamamlıyoruz.