Doğu Batı Nakliyat

Hakkımızda


Bu sayfamızda sizlere kendimizi en iyi şekilde anlatmaya çalışacağız. Neden sizler için en uygun firma olduğumuzu bu yazımızda anlatabileceğimizi umuyoruz.

kalite ve tecrübe

Doğu Batı Nakliyat olarak 2008 senesinden beri hizmet veriyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Sektöre girdiğimiz günden itibaren, nakliyat alanında kurumsal kaliteyi yakalayarak nakliye işlerini karşılıklı güvenden ziyade, profesyonelliğe dayanarak yapıyoruz. Marmara Nakliyeciler Garajı’ndaki bulunan iş yerimizde başlayan nakliyat serüvenimiz, sektörde yetersiz olan kalite, güven ve uygun fiyat anlayışımızla kısa sürede yükselişe başlayarak Doğu Batı Nakliyat’a evrildi. Özellikle nakliyat alanında profesyonel ve köklü deneyime sahip firmalara olan ihtiyacın karşılanmasını sağlamamız ve tüm bu hizmetleri uygun fiyat anlayışımız ile desteklememiz sayesinde referanslarımız her geçen gün daha da çoğaldı. Kaliteli referanslarımız ve yüzde yüze yakın müşteri memnuniyetimiz sayesinde, reklam yapmaya ihtiyaç duymadan Türkiye’nin 81 iline ulaştık. Gebze nakliyeci arayışında çözüm odaklı iş anlayış ve etiğimiz sayesinde büyümeye devam ediyoruz. Özellikle şoför ve yük sahibi arasında iletişimi kusursuz şekilde sağlayacak sistemlerimiz ile çift taraflı memnuniyet ve profesyonellik de sağlamaktayız. Her müşterimiz için standart ve üstün kalite hizmet anlayışına sahibiz. Bu sayede Doğu Batı Nakliyat olarak her ihtiyacınız için her zaman aynı hizmet ve güler yüzü göreceğinizden emin olabilirsiniz. En kaliteli ve en güvenilir hizmeti vererek, kalitemizi sürdürmeye devam etmekteyiz.


hizmet alanlarımız

Gebze nakliyat alanı dışında Lowbed taşımacılık alanında da hizmet vermekteyiz. Bunun dışında Doğu Batı nakliyat olarak;

 • Lowbed Taşımacılığı
 • Hammadde Taşımacılığı
 • Anlaşmalı ve Kiralık Araçlar
 • Depo Taşımacılığı
 • Depolama Hizmetleri
 • Dökme ve Damperli Araç Taşımacılığı
 • Fabrika Taşımacılığı
 • Fabrikaların Yurt İçi Sevkiyatları
 • Fiyat Ekspertiz Hizmetleri
 • Fuar Taşımacılığı
 • Gemi Tahmil-Tahliye Hizmetleri
 • Konteyner Nakliye Hizmetleri
 • Kuru Yük Taşımacılığı
 • Paletli ve Kolili Malzeme Taşımacılığı
 • Parsiyel Yük Taşımacılığı

Verdiğimiz tüm nakliyat hizmetleri için uygun donanım ve özelliklerde araçlar kullanmaktayız. Bunun yanı sıra alanında uzman ekiplerimiz, farklı nakliyat ihtiyaçlarına yönelik eğitim almıştır. Hammadde taşımacılığı, oldukça önemli ve deneyim gerektiren bir alan olduğu için bu alana özel olarak kurulmuş bir ekiple, çevre ve insan sağlığına duyarlı şekilde davranarak maksimum güvenlik önlemleri ile çalışmaktayız. Şoförlerimiz, gidecekleri istikamet hakkında tüm bilgilere sahiptir. Yolda çıkacak kavisler, bozuk yollar ya da olası sorunlara karşı önceden bilgilendirilir ve herhangi bir sorun olmadan çözüm önerileri hazırlanmaktadır. Maksimum güvenlikli ve en hızlı teslimat için tercih edebileceğiniz Doğu Batı Nakliyat, başarıları ve iş anlayışı sayesinde sektörün öncü ve saygı duyulan markalarından biri olmaya devam etmektedir. Özellikle kuru yük taşımacılığı ve konteyner nakliyesi gibi ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış araçlar ve ekip ile en kısa sürede transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Fuar taşımacılığı gibi özel deneyim gerektiren alanlarda; zaman ve para anlamında yaşayabileceğiniz taşıma kaynaklı sorunları sıfıra indirerek, yalnızca fuar ve işinize odaklanmanıza da destek oluyoruz. Öte yandan damperli araç taşımacılığı için kullandığımız özel araçlar, dökme sırasında yaşanabilecek tüm ürün kayıplarını da engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Eğitimli ve deneyimli kadromuz ile nakliyat alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri, maksimum kalite, üstün hizmet anlayışı ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz. Kısa sürede kar etmek amacından ziyade, nakliye denildiğinde uzun vadede akla ilk gelen firma olma gayemiz sayesinde fiyatlarımızı uygun ve hizmetimizi üstün kalite ve profesyonellikte sizlere sunuyoruz. Her müşterimiz için daime en uygun, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya devam ediyoruz.