HAMMADDE TAŞIMACILIĞI

globe icon

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 200 bin TL'ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


hammadde taşımacılığı

Hammadde için taşımacılık yapan bir firma arıyorsanız, mutlaka daha önce hammadde taşımış, işin önemini anlayabilen ve bu konuda profesyonel bir ekip ile çalışan firmaları tercih etmelisiniz. Taşınan hammaddeler için titiz bir iş etiği ile başarılı referanslara sahip firmalar tercih etmeniz gerekmektedir. Hammadde taşımacılığı için en çok tercih edilen firmalardan biri olarak, bu konuda profesyonellik ve uzmanlıkla hareket etmekteyiz. Hammadde alanında yapılan taşımacılıklarda, taşınan hammaddelerin yapısı, kimyasal özellikleri ve cinsi oldukça önemlidir. Farklı maddeler için uygun donanımlı araçların kullanılması gerekmektedir. Yapılacak olan tüm hammadde taşımacılıkları için özel donanım, farklı bilgi ve ekipman gerekmektedir. Gebze nakliye olarak özellikle hem kimyasal hem de doğal hammaddeler için farklı donanımlara sahip olan araçlarımız ve bilgili yetkin ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bu noktada yalnızca müşteri memnuniyeti değil; çevre ve insan sağlığı karşısındaki sorumluluğumuzun da bilincinde olarak maksimum güvenlikli şekilde taşımaları, sıfır hata ile yıllardır tamamlıyoruz.


Hammadde Taşımacılığının Önemi

Doğu Batı Nakliyat olarak hammadde taşıma konusunda özel eğitimler almış olan ve alanında usta ekiplerimiz ile hizmet sunmaktayız. Hammadde taşımacılığında taşınan bazı malzemeler ise:

  • Ortam ve ısı kontrollü gereken sevkiyatlar,
  • Kuru, sıvı, toz halinde ve yarı işlenmiş olan ürünlerin sevkiyatı,
  • Kimyasal ürünler,
  • Elektronik ekipmanlar,
  • Metal ve türevleri,
  • Mühendislik kısmi montaj ürün ve ekipmanları,
  • Petrokimyasallar gibi dökme yükler

Bu yüklerin taşınması için farklı araç donanımları ve farklı uzmanlık alanlarına sahip ekipler gerekmektedir. Gebze Hammadde Taşımacılığı için bu alanda farklı uzmanlık alanına sahip ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız ile, sıfır hatayla teslimatları gerçekleştiriyoruz. Gebze nakliyat ile Türkiye’nin 81 iline hammadde sevkiyatında güvenebileceğiniz firmalardan biri olarak hizmet sunuyoruz.