KONTEYNER NAKLİYE HİZMETİ

globe icon

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 200 bin TL'ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


konteyner nakliyesi

Konteyner için nakliye hizmeti alabileceğiniz firma sayısı özellikle Türkiye’de oldukça az olmakla birlikte, bu işte ehli firmalar ile çalışmanız oldukça önemlidir. Sahip olduğunuz yüklerin sağlıklı ve sağlam şekilde taşınması – yüklenmesi bu aşamada size hem zaman kazandıracak hem de maddi anlamda kayıplar yaşamanızı engelleyecektir. Konteyner nakliyesi için tercih edeceğiniz firmaların referanslarını incelemeniz de oldukça önemlidir. Firmamız 2008 senesinden beri bu alanda profesyonel ve kurumsal bir anlayışla hizmet vermekte, konteyner alanında başarılı şekilde nakliye hizmetleri sunmaktadır. Gebze nakliyeci arayışında güvene, kaliteye ve uygun fiyata önem veriyorsanız tercih etmeniz gereken firmaların deneyimine ve ekibin eğitimine, ustalığına önem vermeniz gerekmektedir.


Konteyner Nakliyesinde Hizmet Anlatışı

Doğu Batı Nakliyat olarak konteyner nakliyesi alanında 2008 senesinden beri aralıksız hizmet vermekteyiz. Başarılı nakliye geçmişimizin yanı sıra konteyner nakliyesi için üstün donanımlı araçlarımızla, müşteri memnuniyetinin yanı sıra eksiksiz iş anlayışımız ile sektörün öncü firmalarından biri olmakla gurur duyuyoruz. Özellikle Gebze nakliyatçı alanında başarılı çalışmalarımızın ötesinde 81 ilde verdiğimiz hizmetler ile nakliye ihtiyaçlarınıza en başarılı yanıtı vermek için sizlere hizmet sunuyoruz. Konteyner nakliyesi anlamında, taşıma ve yükleme işlemlerinin yanı sıra yük özelliklerinize en uygun araçlarımızı kullanıyoruz. Özellikle farklı yük alanlarında uzmanlıklara sahip ekiplerimiz ile şoför ile kesintisiz iletişim ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Konteyner nakliyesi özellikle deneyim gerektiren bir alandır. Bundan dolayı da seçeceğiniz firmaları şu özelliklere göre tercih etmeniz önemlidir:

  • Firmanın alanındaki deneyim süresi,
  • Firmada görev alan ekibin uzmanlık alanları, profesyonelliği ve eğitimi,
  • Firmada kullanılan araçlar ve araçların donanımı,
  • Şoför ile sağlıklı iletişim kurulabilecek bir ortam olması,
  • Uygun fiyat ile maksimum hizmet anlayışı.