LOWBED TAŞIMACILIĞI

globe icon

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 200 bin TL'ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


lowbed taşımacılığı

Lowbed taşımacılık ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından verilen hizmetlerin başında gelmektedir. Gebze nakliyat olarak firmamız tarafından Lowbed taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Lowbed araçlar için vinç malzemeleri ya da inşaat ve iş makineleri gibi malzemelerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Lowbed nakliye ile taşınabilecek malzemeler ise:

  • Vinç ekipmanları,
  • İnşaat ve iş makinaları,
  • Tekne ve yelkenli araçlar,
  • Rüzgar tribünleri,
  • Boru hatları ve borular,
  • Köprü kiriş ve ayakları,
  • Çelik kafes konstrüksiyonları,
  • Tekerli vinçler

Bu malzemelerin yanı sıra daha büyük alan kaplayan ve ağırlık bakımından tonlarca kiloya ulaşan ürünlerinizi lowbed taşımacılığı ile istediğiniz alana transfer edebilirsiniz.


Lowbed Taşımacılığı Özellikleri

Doğu Batı Nakliyat olarak kullandığımız Lowbed araçlarını yükseklik sınırı, yük kapasitesi, yükleme ve boşaltma sırasında araçların sağladığı kalite avantajının dışında manevra kolaylığı da bulunmaktadır. Taşınacak olan yükün ağırlığına ve boyutlarına özel olarak farklı Lowbed araçları kullanılabilir. Öte yandan tonlarca ağırlığa sahip malzemelerin taşınmasında en önemli nokta elbette malzemeleri hasarsız ve hızlı şekilde hedef noktaya ulaştırmaktır. Özellikle her yük için farklı tasarımlarda Lowbed araçları ve çözümleri kullanılması gerekmektedir. Bunun için de deneyimli ve profesyonel nakliye firmaları ile çalışmak gerekmektedir. Araçların kalite ve donanımı kadar, aracı kullanılan şoförlerin alanında usta ve bu konuda deneyimli olması gerekir. Ülke ve yol prosedürleri hakkında bilgi sahibi olması gereken şoförler, coğrafi konum tetkiklerini de doğru şekilde yapabilmelidir. Bu sayede tonlarca yüklük malzemeler hasarsız şekilde ve maksimum hızda hedef noktaya teslim edilir. Gebze nakliyeci olarak yalnızca yüklerin taşınması değil, depolama ve lojistik destek de alabileceğiniz hizmetler ve Gebze Lowbed Taşımacılığı sayesinde tüm yüklerinizi en kolay ve pratik şekilde taşıyabilirsiniz.