BİZE ULAŞIN

DEPOLAMA HİZMETİ

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tecrübeli kadromuzla lojistik süreçlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözmeye hazırız.

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 1 milyon TL’ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DOĞU BATI LOJİSTİK GÜVENCESİYLE

DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama çözümleri ile en verimli şekilde ekipmanlarınızı muhafaza edebilirsiniz. Müşterilerin kendi deposunda ya da firmamızın deposunda depolama yönetimi hizmetlerinden faydalanabilir ve ekipmanlarınızı güvende tutabilirsiniz. Depolama hizmetleri özellikle şirket ve kurumların acil olarak ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Ürünlerin teslimatı sırasında müşteri işi kaynaklı yaşanabilen aksiliklerde, firmanın ürün kaybı yaşamaması için depolama hizmetlerinden faydalanması gerekmektedir. Gebze nakliye olarak yalnızca taşımacılık alanında değil, depolama alanında da profesyonel, güvenli ve başarılı şekilde hizmet veriyoruz. Depolama hizmetleri için:

  • Depolama yönetimi için ilk olarak depolamanın yapılacağı bölge tespit edilmektedir.
  • Deponun yerinin belirlenmesi ardından deponun tasarımları tamamlanır.
  • Ardından sistemin oluşturulması sağlanır. Ürünlerin kabulü ve stok girişleri tamamlanır. Daha sonra sevk emirleri verilir ve adımların analizi yapılır.
  • Müşteri adına irsaliye faturaları düzenlenir ve stok çalışmaları tamamlanır.
  • Bu çalışmalar içinde ise paketleme, şirinkleme, yükleme ve boşaltmaların tamamı için işleme özel makinelerin kullanılması gerekmektedir.
  • Bu işlemler yalnızca alanında güvenilir ve uzman firmalar tarafından sorunsuz şekilde tamamlanır.

 

Depo Yönetim Çözümleri

Doğu Batı Lojistik olarak depo yönetim çözümlerimiz ile işlerinizin sürekliliğini uzman ve aşanında eğitimli kadromuz ile destekliyoruz. Özellikle depo idari yönetim giderlerinde yapacağınız tasarruf sayesinde, işinize odaklanabilirsiniz. Güvenlik standartlarının uluslararası seviye olması sayesinde depolama hakkındaki tüm operasyonları da gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Özellikle kalite kontrol çalışmalarının yanı sıra etiketleme ve ürün birleştirme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Depolama hizmetleri ile özellikle stok yönetimi ve sipariş hazırlama konularında talep ve ihtiyaçlara yönelik maksimum kaliteli hizmet anlayışımız ile iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Gebze nakliyatçı olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun yanıtları verecek depo yönetim çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sorun değil,
Çözüm üretiyoruz