BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Lojistik ihtiyaçlarınız için birlikte çalışalım

Doğu Batı Lojistik, 2008 yılından bu yana kaliteli hizmet ve köklü deneyimle sektörde adından söz ettirmektedir. Lojistik alanında kurumsal kaliteyi ve güveni temel ilke olarak benimseyen firmamız, sektördeki kalite, güven ve uygun fiyat anlayışıyla farkını ortaya koymuştur.

Biz, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için standartların üzerinde hizmet sunmayı ilke edinmiş bir ekibiz. Profesyonel şoförlerimiz ve deneyimli ekiplerimiz, her bir müşterimizin taleplerini karşılamak ve beklentilerini aşmak için çalışmaktadır.

Gebze başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına geniş bir hizmet ağı sunmaktayız. Lowbed taşımacılığından fabrika taşımacılığına, depolama hizmetlerinden konteyner nakliyesine kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Her bir hizmetimizde, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz ve maksimum güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla, her bir müşterimizin taleplerine özel çözümler üretiyoruz. Özel deneyim gerektiren alanlarda, zaman ve para kaybını minimuma indirerek müşterilerimizin işlerine odaklanmalarına destek oluyoruz.

Her bir müşterimize en uygun, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya kararlıyız. Nakliyat alanında uzun vadeli çözümler sunarak, sektörde öncü ve güvenilir bir marka olma hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Kalite, güven ve profesyonellikten ödün vermeyen Doğu Batı Lojistik, her geçen gün daha da büyüyerek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Sorun değil,
Çözüm üretiyoruz