BİZE ULAŞIN

Yurtiçi Sevkiyatlar

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tecrübeli kadromuzla lojistik süreçlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözmeye hazırız.

Kaza ve Çalınmaya Karşı Sigortalı Hizmet

Bu hizmetimiz, malın çalınma ve kaza durumları için 1 milyon TL’ye kadar sigortalıdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DOĞU BATI LOJİSTİK GÜVENCESİYLE

YURTİÇİ SEVKİYATLAR

Yurt içi sevkiyat ihtiyaçlarınızda en güvenilir çözüm ortağınız olan Doğu Batı Lojistik, şehirlerarası nakliye hizmetleri ile sizlere kesintisiz ve güvenli bir taşımacılık deneyimi sunuyor. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuz sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan etkili ve hızlı nakliye çözümlerimizle işlerinizi aksatmadan yürütmenize yardımcı oluyoruz.

Gebze nakliyeci hizmetlerimiz ile, bölgenin en kritik lojistik noktalarından birinde faaliyet gösteriyor ve tüm sevkiyatlarınızı zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Doğu Batı Lojistik olarak, müşterilerimizin her bir gönderisinin güvenliğini ön planda tutuyor ve modern filomuzla tüm nakliye süreçlerinizi büyük bir titizlikle yönetiyoruz. Şehirlerarası nakliye taleplerinizde hızlı teslimat ve uygun fiyat avantajlarımızla öne çıkıyor, sizlere rekabetçi bir lojistik deneyimi sunuyoruz.

Uygun fiyatlı nakliyat arayışlarınızda, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden sizlere en ekonomik çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Doğu Batı Lojistik olarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve her zaman beklentilerin ötesine geçmeyi hedefliyoruz. Profesyonel ekibimizle her adımda yanınızda yer alıyor, tüm nakliye ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Yurt içi sevkiyatın her alanında yanınızdayız; çünkü biz, yükünüzü hafifletmek için buradayız.

Teslimat Sağladığımız Alanlar

Doğu Batı Lojistik, şehirlerarası ve şehir içi olarak tüm alanlarda sevkiyat hizmeti vermektedir.

  • Fabrika
  • Depo
  • Alışveriş Merkezi
  • Sanayi Bölgeleri
  • Şantiye
  • Hastane
  • Köy
  • Diğer

Güvenilir taşımacılık hizmetleri için Doğu Batı Lojistik‘i tercih ederek, sevkiyatlarınızı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun sevkiyat çözümlerini birlikte planlayalım.

Sorun değil,
Çözüm üretiyoruz